Internett: www.wis.no E-post: wis@wis.no
Tlf: 7245 0190 Fax: 7245 0191

Startsiden | Produkter | Drift | Markedsføring | Ta kontakt | Gå til
Søk:

Startsiden

Søk

Om nettstedet

Nyhetsarkiv

KundeWeb

Om virksomheten

Ansatte

Blogg

Kompetanse

Prosjekter

Sikkerhet

Vår styrke

Wis i media

Sponsor

Om selskapet

Organisering

Historikk

Kontorer

Reise til WIS

Ta kontakt

Jobbe i WIS

Partnere

Den andre siden ..

Ansatte

Endret: 03.01.2012  

Sentralbord

Telefon: 72 45 01 90
Fax: 72 45 01 91
E-post: wis@wis.no

 

For at vi skal kunne behandle alle forespørsler mest mulig effektivt,

er det fint om dere benytter vårt sentralbord ovenfor.

 

Waade, Svein Waade, Svein
Daglig leder
E-Post svein@wis.no
Telefon 72 45 01 92
Mobil 91 51 03 05
Blogg Blogg
 
Øyan, Ann-Mari Øyan, Ann-Mari
Kontorfullmektig
E-Post wis@wis.no
Telefon 72 45 01 90
Mobil 97 60 95 08
Blogg Blogg
 
Waade, Dag Waade, Dag
Prosjektleder
E-Post dag@wis.no
Telefon 72 45 01 81
Mobil +45 28 60 88 62
Blogg Blogg
 
Halseth, Ove Halseth, Ove
Systemutvikler og driftsperson
E-Post ove@wis.no
Telefon 72 45 01 97
Mobil 90 57 85 84
Blogg Blogg
 
Sødal, Ole Arnold Sødal, Ole Arnold
Systemutvikler
E-Post ole@wis.no
Telefon 72 45 01 88
Mobil 40 21 75 43
Blogg Blogg
 
Ertvåg, Stian Ertvåg, Stian
Driftsansvarlig og systemutvikler
E-Post stian@wis.no
Telefon 72 45 01 94
Mobil 48256048
Blogg Blogg
 
Neshaug, Øyvind Neshaug, Øyvind
Systemutvikler
E-Post oyvind@wis.no
Telefon 72 45 01 87
Mobil 93 01 30 60
Blogg Blogg
 
Tillerli, Gaute Tillerli, Gaute
Systemutvikler
E-Post gaute@wis.no
Telefon 72 45 01 86
Mobil 93 86 00 00
Blogg Blogg
 
Vitsø, Kristian Vitsø, Kristian
Systemutvikler
E-Post kristian@wis.no
Telefon 72 45 01 95
Mobil 95 79 19 75
Blogg Blogg
 
Axelsen, Håvard Axelsen, Håvard
Systemutvikler
E-Post havard@wis.no
Telefon 72 45 01 89
Mobil 48 02 04 06
Blogg Blogg